Chcesz otworzyć lub rozwinąć swoją działalność?

508
Stowarzyszenie Leśna Kraina Górnego Śląska zaprasza
Chcesz otworzyć lub rozwinąć swoją działalność?
 
Uważasz, że w Twojej okolicy istnieje niewykorzystany potencjał?
Masz pomysł na aktywizację lokalnej społeczności, ale potrzebujesz pomocy/funduszy?
 
Koniecznie dołącz do nas na spotkanie w Twojej gminie! Razem wypracujemy założenia do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023 – 2027.

Prace nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027 ruszyły pełną parą! Na przełomie sierpnia i września br. odwiedzimy każdą z naszych 16 gmin, aby przeprowadzić spotkania konsultacyjne, które w całości  będą poświęcone analizie  potrzeb rozwojowych i potencjału obszaru, celów strategii oraz planowanych działań na lata 2023-2027.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli trzech sektorów: społecznego, publicznego i gospodarczego do udziału w spotkaniu w gminie.

Harmonogram spotkań dostępny jest na: https://lesnakrainalgd.pl/okres-przygotowawczy-2023-2027

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMUKw2zjG4pylp7GDfkfUKuo_sMSlh0dUY2_c3QLczK9cfSg/viewform?usp=sf_link

Dodatkowo zachęcamy do wypełnienia ankiety badającej potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności wobec LGD w nowym okresie programowania. Ankieta dostępna pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScE4rtzAhySxNn8t-ryuTdqinZp0SvTUrLrR0pKHVcqhwOxPg/viewform?usp=sf_link