13. Bieg im. księdza Konstantego Damrota

270
13. Bieg Damrota
13. Bieg Damrota

W najbliższą niedzielę odbędzie się 13. Bieg Damrota.

W tym roku pobijemy kolejny rekord, na starcie stanie 300 zawodników To będzie piękne sportowe święto, ale ważne jest też bezpieczeństwo. Dlatego prosimy o zapoznanie się z treścią ogłoszenia.
OGŁOSZENIE
Urząd Gminy Pilchowice uprzejmie informuje, że 2 czerwca 2024 r. na terenie Parku Damrota przy ul. Damrota 5, ulicy Trześniówka, ulicy Spokojnej oraz Drodze Transportu Rolnego (przedłużenie ulic: Trześniówka i Spokojna) odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa pn. 13. BIEG IM.KS. KONSTANTEGO DAMROTA
W związku z powyższym nastąpi zmiana obowiązującej organizacji ruchu drogowego na ulicach bezpośrednio przylegających do trasy biegu, mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa ruchu pojazdów i ruchu pieszego podczas jego trwania.
Zwracamy się zatem do wszystkich mieszkańców budynków położonych w sąsiedztwie trasy biegu oraz przy trasie biegu o niepozostawianie zaparkowanych pojazdów w ciągu ww dróg.
BIEG ulicą Trześniówka oraz drogą leśną stanowiącą przedłużenie tej ulicy, a także ul. Spokojnej i Drodze Transportu Rolnego odbędzie się w godzinach od 10:00 do 11:30.
Przepraszamy za powstałe w wyżej wymienionych godzinach ewentualne utrudnienia.
wójt gminy Pilchowice
Maciej Gogulla
Trasa biegu
Trasa biegu

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułŚląskie NOWEFIO 2024-2026
Następny artykułKiedy drewno jest dobrym paliwem?